Zdravím  vás všechny po úspěšném absolvování klíckování a zdolání konference Vynálezců a zlepšovatelů, kde jsem se s mnohými z vás viděl a snad i v tom frmolu trochu popovídal. Velmi mne těší vaše emaily, zprávy SMS o vašich zkušenostech s klíckováním. Opravdu píšete hodně a to je fajn.

 
Téma přednášky a bližší informace o místě a času konání budou doplněny během zimy.
S sebou dovezu nejaktuálnější literaturu a pokud máte zájem nějaké včelařské pomůcky - napište si email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rád je dovezu ...

Termín ve dnech 18.1.,  19.1., 20.1. 2019    (pátek, sobota, neděle)

Motel Arkáda Bučovice
Kurzy se konají po několik dní za sebou - po všechny dny je stejný program. Kurz sestává jak z teoretické části, tak z praktické – tedy klobouk s sebou ! Kurzy se budou konat v prostorách malého salonku Motelu Arkáda, jež je situován na náměstí našeho malého městečka, a tedy bude opravdu dobré se zaregistrovat a trošičku ctít termíny a časy. Počet účastníků je kapacitně omezen.
Registrace přijímáme na emailu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 603–821 580, uveďte u Vaše telefonní číslo, a pro aktuální stav volných míst sledujte web www.vcelarstvisedlacek.cz. Obsazenost kurzu můžete sledovat v sekci "AKCE".
Sraz a prezenatce bude prosím až od 8,00 hod a začátek v 8,30 hod. Kdo přijede zdaleka - může využít noclehu na Motelu Arkáda a obdrží na něj slevu 15 % jako účastník kurzu - při rezervaci uvádějte "heslo" : Včelařské kurzy. Tel. recepce: 517-383470, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..